PŘEDTANČENÍ
A SHOW

Vyberte si z naší nabídky tu nejvhodnější show pro Váš večírek a nechte se unášet v rytmu společenských tanců, jež Vás vtáhnou na parket. Protančete celý večer společně s Vašimi přáteli a kolegy a užijte si Váš večer na maximum. Volit můžete z více variant.

REFERENCE PŘEDTANČENÍ A SHOW

reprezentační Ples prahy 5

Minulý týden jsme měli tu čest podílet se na úspěšném plesu Prahy 5. Hosté si užívali pestrý program, bohatý raut a několik tanečních vystoupení naší školy. Došlo dokonce i na porotování při soutěži “Král a královna plesu” a výuce foxtrotu. Děkujeme Amelii Petrillo za krásné šaty.

Praha, duben 2019

ples města doksy

Tradičně jsme vystoupili na reprezentačním plese města Doksy. Letos jsme si připravili zcela nové vystoupení “Učitel a žák” s naším nadějným juniorským párem. Kromě této novinky jsme zatančili i ukázky standardních tanců.

Doksy, únor 2019

Ples jihostroj - Český krumlov

V krásné jízdárně zámku Český Krumlov proběhl firemní ples Jihostroj,a.s. kde naše škola zajistila dvě předtančení. Latinsko-americkou show a klasické předtančení standardních tanců. Děkujeme za pozvání.

Český Krumlov, únor 2019

finalIsté mistrovství evropy

Dne 9.3. 2018 se v Karlových Varech konalo mistrovství Evropy profesionálů ShowDance WDC. Hlavní lektoři školy Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková se probojovali do finále, kde v mezinárodní konkurenci obsadili nádherné 5.místo. S jejich show "Bonnie a Clyde po Česku" se zařadili mezi Evropskou taneční špičku v kategorii ShowDance!

březen 2018, Karlovy Vary

ples gymnázia pro zrakové postIŽené

Jménem studentů Gymnázia a Střední odborné školy pro zrakově postižené v Praze děkujeme panu Vítězslavu Rázkovi a slečně Kristýně Mückové za předtančení Show Bonnie a Clyde po česku, s kterým vystoupili na Maturitním a imatrikulačním plese školy v KC Novodvorská. Pro naší malou školu bylo jejich profesionální vystoupení a skvělý výkon velkou poctou a zážitkem. Přejeme páru mnoho úspěchů a spoustu radosti z tancování.

Mgr. Mirka Wágnerová, jednatelka školy, únor 2018

reprezentační ples central group

Dostat hosty do taneční nálady, to je oč na plese běží. Můžete zajistit krásné prostory, skvělou hudbu, vynikající pohoštění, ale bez hostů na tanečním parketu není ples plesem. Taneční vystoupení a předtančení, které si pro nás páry připravily tuto bariéru odfouklo jak pírko. Jejich vystoupení naše hosty vtáhlo svou precizností, ladností i atmosférou. Elektrizující tanec v jejich podání přitáhl zraky prakticky všech v sále a otevřel jim parket tím nejlepším respektive nejpřirozenějším způsobem.

Dominika Czyzová, specialistka marketingu junior, březen 2017

PreDtanceni maturantu gymnaziA novy porg

Oslovili jsme Vítka s Kristýnou, zda by pomohl letošním maturantům s jejich vystoupením na maturitním plese. Ohromilo nás, s jakým výsledkem se úkolu Vítek ujal – počínaje choreagrafií, přes výběr vhodné hudby a zejména po trpělivý nácvik jednotlivých figur. Pojetí vystoupení maturantů bylo netradiční – tématem byl „boj“ obou tříd A i B. Vítek dokázal znázornit nosné téma jak v ukázkách standardních tanců, tak ve formě muzikálové ukázky, street dance, ale i baletu či punku.
Výsledek byl velmi emotivní a jedno oko nezůstalo suché.
Vedle dokonalého a neotřelého vystoupení maturantů byl úžasným zážitkem i profesionální výkon Vítka a Kristýny v ukázce nazvané „Roztančené housle“. Spojení živého představení houslisty s nádherným tanečním vystoupení udělalo náš maturitní ples něčím výjimečným a slavnostním nejen pro maturanty, ale i jejich rodiny a hosty.

Ing. Petrana Slámová, členka představenstva, únor 2017

pLes města doksy

"Ještě jednou moc děkujeme za krásné a profesionální vystoupení, které se setkalo s pochvalami ostatních. Rád bych Vás poprosil, zda-li byste byli s partnerkou ochotni zatančit i příští rok."

Petr Hozák, manažer kulturních akcí Doksy

Ples města prachatiCe

Vítek Rázek a Kristýna Mücková zahájili svou taneční show s názvem Roztančené housle XVIII. ročník Plesu města Prachatice. Sklidili obrovský úspěch a potlesk publika, což se opakovalo i při jejich dalších dvou vystoupeních v průběhu večera – ukázce latinsko-amerických tanců a taneční show Bonnie a Clyde po česku. Celý večer panovala skvělá atmosféra. Za organizátory plesu moc děkuji tanečnímu páru za krásné zpestření našeho plesu.

Bc. Renata Jandová, Prachatice, leden 2016

Mistři ČR showdance

Dnes jsme se stali Mistry ČR ve standardních showdance. S naší show "Bonnie a Clyde po česku" jsme si splnili sen a stanuli jsme na nejvyšších stupních vítězů. Byla to pro nás současně i poslední amatérská soutěž a těšíme se na profesionální kariéru.

Ústí nad Labem, listopad 2015

Semifinále na mistrovství světa v číně

S naší show "Bonnie a Clyde" jsem reprezentovali Českou Republiku na mistrovství světa v Číně. Obsadili jsme v silné konkurenci 11. - semifinálové místo a z českých párů v této kategorii jsme se umístili nejlépe. Show jsme vykepšili o nové zvedačky, výrazové a technické prvky. Oraganizující federace WDSF pořídila z nášeho předtančení profesionální záznam, kde si můžete vychutnat atmosféru celé události.

Chengdu, Čína, září 2015

Výstoupení na mčr latinsko-amerických tanců

Organizátoři nejprestižnější taneční události roku, jakou je mistrovství ČR v latinsko-amerických tanců, zvolili naše předtančení "Zpověď Hanny H.", jako jeden z hlavních doprovodných vystoupení v rámci gala večera. Byli jsme velmi poctěni, ji předvést před celou českou odbornou i laickou taneční veřejností.

Lucerna, 28.února 2015, Praha

Peter edwardson

Pro zahraničního klienta Teva Pharmaceutical Industries Ltd. jsme uspořádali výuku waltzu a chachy v rámci odpoledního programu kongresu. Celkově se dostavilo 125 párů, které si nakonec oba tance plně užili. Nabité taneční dovednosti využili na plese na Žofíně, kde jsme kromě vedeného tanečního vstupu také předvedli naší taneční show standardních tanců.

"Thank you Vitek and Kristyna for your help on the Teva event, it was great to work with you you did a fantastic job, the client was very happy with the ball dance involvement and you brought a lot of fun to the activity."

Peter Edwardson, ICS LIVE LIMITED, Prague, February 2015

Předtančení "ledové království"

Vítek s Kristýnou společně s páry z taneční školy CTS Perfect Pardubice připravili krásné skupinové vystoupení s názvem "Ledové království". Předtančení uvádělo celý ples a navodilo taneční atmosféru, ve které se odehrával celý zbytek plesu. Lidé se tak nejen náramně bavili, ale hlavně protančili celý večer.

Tereza Werry, Viera Events, únor 2015

MySlivecký ples

" Velký myslivecký ples v reprezentativních prostorách Národního domu na Vinohradech zahájili Vítek Rázek s Kristýnou Mückovou nádhernou ukázkou standardních tanců. Perfektní taneční výkon byl oceněn bouřlivým potleskem a inspiroval mnohé návštěvníky k odvážným tanečním kreacím.
Kristýně a Vítkovi za vystoupení moc děkujeme!

Lenka Zumrová, Praha, leden 2014

Ples taneční šKoly Petry a radka smejkalových

Vítek s Kristýnou zatančili ukázky standardních tanců 5.12. a 6.12. na prodloužené základních kurzů největší taneční školy v Pardubicích: Petry a Radka Smejkalových. Celý večer byla úžasná atmosféra, která vyvrcholila při předtančení Vítka a Kristýny.

Prosinec 2014, Pardubice

ples lucerna

4.12.2014 v krásném sále pražské Lucerny zatančili Vítek s Kristýnou výběr standardních tanců: waltz, tango a valčík. Jejich taneční umění bylo diváky oceněno bouřlivým potleskem a stali se tak jedním z vrcholů programu maturitního plesu.

Prosinec 2014, Praha

Vícemstři čr shOwdance, semifinalistÉ mistrovství světa

Po semifinálovém úspěchu na mistrovství světa v showdance, kdy Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková dosáhli na 9.místo, slavili 8.11.2014 titul vícemistrů ČR. Získali dokonce nejvyšší počet bodů v kriteriu "choreografie a prezentace". Pro shlédnutí záznamu na ČT nabízíme následující odkaz, vystoupení začíná v 31:35 přenosu. Show "Zpověď Hany H."již brzy zařadíme do naší nabídky předtančení a tanečních vystoupeni.


Listopad 2014, Ústí nad Labem

Mks doKsy

1.března 2014, na II. reprezentačním plese města Doksy jsme měli možnost shlédnout vystoupení V.Rázka a K. Mückové Roztančené housle. Vystoupení vynikalo svoji originalitou, ke které přispěl podmanivý zvuk houslí. Představení si získalo obdiv diváků a vyvolalo nadšené ohlasy. Doporučujeme všem, kteří mají zájem obohatit svoji akci nevšedním zážitkem.

Za Městské kulturní středisko Doksy Bc. Věra Pangrácová, březen 2014

Beach Klub Pankrác

Afterparty při příležitosti vyhlášení zimní ligy jsme pojali v prvorepublikovém duchu. Pro podtržení celé atmosféry jsme využili Vítka s Kristýnou pro lekci swingu. Vyzdvihnul bych drive a entusiasmus Vítka a Kristýny, se kterým zkušeně a přirozene rozproudili a roztancovali dvě stovky přítomných sportovců. Po zbytek večera se již nikdo netrhnul z parketu. Vítku a Kristýno moc děkujeme!

Michal Rázek, manager Beachklubu Pankrác, únor 2014

petr bouŘ

Svým oslnivým výkonem zazářilo v předtančení duo Vítězslav Rázek s Kristýnou Mückovou, a to jak v nádherných ukázkách klasických tanců, tak i ve vášnivých kreacích latiny. Všichni hosté tak prožili neobyčejně vzrušující a inspirující podívanou. Profesionální taneční pár skvěle naladil návštěvníky na nadcházející večer. Velice proto za ukázky děkujeme a určitě se těšíme i za rok!

Petr Bouř, Skautský ples v Říčanech, leden 2014

Jakub vavruška

"Show s názvem Roztančené housle mohli shlédnout návštěvníci Vánočního plesu naší taneční školy v prosinci 2013 a podle jejich ohlasu patřila k jednomu z vrcholů tohoto večera. Ojedinělé propojení špičkového tance s živou hudbou, interpretovanou mladým houslovým virtuosem přímo na parketě, vzájemně umocňuje jak vizuální, tak akustický zážitek z tohoto vystoupení. Jemná melodická linka houslového doprovodu postupně uklidní a ztiší veškerý šum v sále, a takto navozená, téměř intimní atmosféra, dává krásně vyniknout nápadité choreografii a perfektnímu tanečnímu výkonu v podání Kristýny a Vítka. Všem, kteří hledají na společenskou akci originální a neobvyklé předtančení, mohu "Roztančené housle" vřele doporučit."

Jakub Vavruška, majitel taneční školy Vavruška, prosinec 2013, www.vavruska.info

Jiří vozka

Taneční pár Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková předvedl ohromující taneční vystoupení. Ukázky jejich tanečního umění patřily k vrcholům našeho maturitního plesu.

Maturitní ples Gymnázia Jana Nerudy, Lucerna 2013

Jiří Vozka, koordinátor plesu, prosinec 2013

Show Cirkus dvou srdcí obdržela stříbro na mčr 2013

Díky předtančení Cirkus dvou srdcí se Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková stali vícemistry ČR v show dance pro rok 2013. Stali se tak reprezentanty ČR v kategorii předtančení a show a tím se kvalifikovali na MS v Pekingu. Show jsme již zařadili do naší nabídky předtančení a budeme se těšit na radost, kterou díky ní budeme rozdávat.

listopad 2013, Ústí nad Labem

pečeŤ kvality

Předtančení na ples realizovaná členy našeho občanského sdružení získala ocenění za jejich kvalitu od společnosti Showbook.cz. Jednalo se o taneční ukázky na plesech, předtančení Bonnie a Clyde a taneční show Roztančené housle. Věříme, že budeme mít příležitost udělat radost tancem ještě více divákům a představit jim tak krásu společenského tance.


Pečeť kvality Showbook.cz

Saša Mráz

"Co by to bylo za ples, kdyby na něm chybělo "předtančení", profesionální taneční vystoupení. Byť šlo o ples volejbalistů. Jenže ne ledajaký. Amatérská volejbalová liga slavila své osmnácté narozeniny a při té příležitosti "vystrojila" svůj maturitní ples. Jsme moc rádi, že u toho nechyběli také Vítězslav Rázek & Kristýna Mücková, kteří nám, co umíme tančit spíš na volejbalovém kurtu, ukázali krásy standardního tance i pobavili kreacemi v dobovém kostýmu. V prostorách velké pražské Lucerny jim to šlo báječně!"

Saša Mráz, organizátor a pořadatel AVL ČR, Praha, březen 2013

VEČER VE STYLU STAR DANCE

"Děkujeme za skvělou spolupráci při organizaci naše vánočního firemního večírku v prosinci 2012. Skvěle jsme se bavili a pro většinu z nás to byl skvělý zážitek. Spoustu kolegů si z celého večera odnesla nejen dobrou náladu, ale zároveň i někteří otevřeli Pandořinu skříňku, ve které nalezli i svojí vášeň a talent k tanci.

Děkujeme a do budoucna počítáme s další spoluprací, při případných přípravách společenského večera pro naše klienty."

Aneta Rodingerová, Senior Event Manager firmy Concept One, a.s., prosinec 2012

předtančení "Bonnie a Clyde po Česku"

Taneční ukázka "Bonnie a Clyde po Česku" uspěla v soutěži Mistrovství republiky konané v Ústí nad Labem 3.11.2012. V konkurenci nejlepších tanečních párů z ČR obsadila finálové 4.místo. Celé finále odvysílala také Česká televize - záznam(68.minuta).

Napište Nám

* povinné položky

Logo tanec pro všechny